Czwartek
Przelotne opady deszczu
18℃
Piątek
Czyste niebo
17℃
Sobota
Czyste niebo
19℃
Dziś jest Czwartek, 19 Lipca 2018 - Imieniny: Arseniusz, Marcin
BIP Wersja kontrastowa
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą
polish english german
Pod szczęśliwą
gwiazdą
LIPIEC 2018
18.07.2018
Aleją Żołnierza po angielsku
18.07.2018
Żużlówka w naprawie
17.07.2018
OldTown - raport - 17 lipca
17.07.2018
Ministerstwo wsparło Książnicę
17.07.2018
300+ pierwsze wnioski
16.07.2018
OldTown - raport - 16 lipca
16.07.2018
Zapraszamy na basen!
15.07.2018
OldTown - raport - 15 lipca
14.07.2018
OldTown - raport - 14 lipca
13.07.2018
OldTown - raport - 13 lipca
13.07.2018
DROGA ŻUŻLOWA ZAMKNIĘTA
13.07.2018
Dla Niepodległej w kinie plenerowym
12.07.2018
OldTown - raport - 12 lipca
12.07.2018
Przysiądźmy na ulicznych ławeczkach
12.07.2018
Larpowcy w gabinecie prezydenta
12.07.2018
Ulice muszą być przyjazne
11.07.2018
OldTown – tylko u nas - raport dzienny
11.07.2018
Ostrzeżenie IMGW przed burzami
11.07.2018
Susza powalczyła z ogrodami
10.07.2018
Basen OSiR - atrakcyjny, nowoczesny, funkcjonalny
12.01.2018

Młodzi Championi na balu

Po raz 22. odbył się doroczny Bal Młodego Sportowca połączony z podsumowaniem osiągnięć Młodzieżowego Ośrodka Sportowego oraz przedstawieniem laureatów Championów 2017.

W uroczystości na Dużej Scenie wzięła udział zastępca prezydenta Ewa Sowa, która wraz ze starostą Iwoną Wiśniewską pogratulowały laureatom, trenerom i działaczom. Na scenie prezentowali się zawodnicy z poszczególnych dyscyplin sportowych objętych współzawodnictwem dzieci i młodzieży.

Organizatorzy nie zapomnieli o sponsorach stargardzkiego sportu młodzieżowego, którym wręczono okolicznościowe statuetki. Trafiły one do: Cargotec Poland Sp. z o.o. firmy TOPPASZ, Hurtowni Motoryzacyjnej PROCAR, spółek komunalnych – PEC, MPGK, ZZO.

Spotkanie uświetniły występy uczestników zajęć z Młodzieżowego Domu Kultury: Łukasz Brodowski, Kornelia Kosmacz, Nailah Vitha oraz zespół taneczny Aplauz.



Statuetki Champion 2017 odebrało 16 zawodników i zawodniczek. Tytuł otrzymali:

- OLIWER KOROLCZUK – koszykarz, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny kadetów Spójni Stargard; trener – Przemysław Mardosiewicz;
- PAWEŁ MISIASZEK – lekkoatleta, rocznik 2001, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w rzucie młotem; trener – Marek Różyczka;
- PAWEŁ PELIKAN – piłkarz nożny, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych Błękitni Stargard; trener – Mateusz Rzepecki
- KONRAD MUCHA - koszykarz, rocznik 2001, reprezentant województwa zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski Województw; trener – Michał Trypuć;
- MATEUSZ MODRZEJEWSKI – lekkoatleta, rocznik 2002, brązowy medal w Mistrzostwach Polski U16 w rzucie młotem podczas Małego Memoriału im. Janusza Kusocińskiego; trener – Marek Różyczka;
- JAKUB MATWIEJCZYK – zapaśnik, rocznik 2005, członek kadry województwa młodzików; trener – Krzysztof Mądrowski;
- GABRIELA GAŁAGUZ – pływaczka, rocznik 2002, finalistka Mistrzostw Polski na dystansie 50 i 100m stylem dowolnym oraz 100 i 200m stylem zmiennym; trener – Zbigniew Markiewicz;
- OLIWIA MOLENDA – siatkarka, rocznik 2002, reprezentuje KS Spójnia w rozgrywkach II ligi; trener – Blanka Lachowicz
- ZUZANNA KOMISARCZYK – lekkoatletka, rocznik 2001, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w rzucie młotem; trener – Bartosz Gołdyn;
- MATEUSZ De WEYHER – koszykarz, rocznik 2001, członek reprezentacji województwa zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski Województw; trener – Michał Trypuć;
- HUBERT WAJDA – tenisista stołowy, rocznik 2003, podstawowy zawodnik drugiego zespołu KS ATS w rozgrywkach IV ligi; trener – Janusz Wojtaś;
- SARA KOMAR – siatkarka, rocznik 2002, reprezentuje KS Spójnia w rozgrywkach II ligi; trener – Blanka Lachowicz;
- GABRIELA JAGIEŁKA – lekkoatletka, rocznik 2002, VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 w rzucie młotem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży; trener – Marek Różyczka;
- TOMASZ PURCZYŃSKI  – piłkarz nożny, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych Błękitnych nominowany do treningów z juniorami starszymi; trener – Mateusz Rzepecki;
- ADRIAN TURAŁA – pływak, rocznik 2003, wielokrotny medalista zawodów wojewódzkich; trener – Zbigniew Markiewicz;
- MICHAŁ DZIDECZEK – lekkoatleta, rocznik 2002, IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w biegu na 2000m; trener – Zbigniew Krzysiek.
Facebook Facebook