Piątek
Czyste niebo
16℃
Sobota
Czyste niebo
10℃
Niedziela
Zachmurzenie częściowe
15℃
Dziś jest Piątek, 20 Kwietnia 2018 - Imieniny: Amalia, Sekundyn
BIP Wersja kontrastowa
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą
polish english german
Pod szczęśliwą
gwiazdą
KWIECIEŃ 2018
19.04.2018
Alternatywny przejazd Broniewskiego - Spokojna
19.04.2018
Społecznik dla społeczników
19.04.2018
Inwalidzi - pełnoprawni stargardzianie
19.04.2018
Pamiętamy o odwadze Żydów
18.04.2018
Ostatnie dni na projekty
18.04.2018
Przerwy w dostawie ciepłej wody
17.04.2018
Młodzi rozkręcają biznes
17.04.2018
Dofinansowanie do czystego powietrza
17.04.2018
W nagrodę zwiedzili stolicę
17.04.2018
20-lecie Stargardzkiego TBS
16.04.2018
Polonez na szczęście
16.04.2018
Rada Sportu wybrana
16.04.2018
Promyczki z Kryształową Maską
16.04.2018
Inwazja bobrów w Stargardzie?
13.04.2018
Koniec pierwszej, początek drugiej
13.04.2018
Rodzina z osobą uzależnioną
11.04.2018
Ławka multimedialna z historią
11.04.2018
Strażnicy pomagają zmotoryzowanym
11.04.2018
Mistrzowska korona w Koronowie
11.04.2018
Przedszkolaki Melpomeny
12.01.2018

Młodzi Championi na balu

Młodzi Championi na balu
Po raz 22. odbył się doroczny Bal Młodego Sportowca połączony z podsumowaniem osiągnięć Młodzieżowego Ośrodka Sportowego oraz przedstawieniem laureatów Championów 2017.

W uroczystości na Dużej Scenie wzięła udział zastępca prezydenta Ewa Sowa, która wraz ze starostą Iwoną Wiśniewską pogratulowały laureatom, trenerom i działaczom. Na scenie prezentowali się zawodnicy z poszczególnych dyscyplin sportowych objętych współzawodnictwem dzieci i młodzieży.
Organizatorzy nie zapomnieli o sponsorach stargardzkiego sportu młodzieżowego, którym wręczono okolicznościowe statuetki. Trafiły one do: Cargotec Poland Sp. z o.o. firmy TOPPASZ, Hurtowni Motoryzacyjnej PROCAR, spółek komunalnych – PEC, MPGK, ZZO.

Spotkanie uświetniły występy uczestników zajęć z Młodzieżowego Domu Kultury: Łukasz Brodowski, Kornelia Kosmacz, Nailah Vitha oraz zespół taneczny Aplauz.



Statuetki Champion 2017 odebrało 16 zawodników i zawodniczek. Tytuł otrzymali:

- OLIWER KOROLCZUK – koszykarz, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny kadetów Spójni Stargard; trener – Przemysław Mardosiewicz;
- PAWEŁ MISIASZEK – lekkoatleta, rocznik 2001, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w rzucie młotem; trener – Marek Różyczka;
- PAWEŁ PELIKAN – piłkarz nożny, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych Błękitni Stargard; trener – Mateusz Rzepecki
- KONRAD MUCHA - koszykarz, rocznik 2001, reprezentant województwa zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski Województw; trener – Michał Trypuć;
- MATEUSZ MODRZEJEWSKI – lekkoatleta, rocznik 2002, brązowy medal w Mistrzostwach Polski U16 w rzucie młotem podczas Małego Memoriału im. Janusza Kusocińskiego; trener – Marek Różyczka;
- JAKUB MATWIEJCZYK – zapaśnik, rocznik 2005, członek kadry województwa młodzików; trener – Krzysztof Mądrowski;
- GABRIELA GAŁAGUZ – pływaczka, rocznik 2002, finalistka Mistrzostw Polski na dystansie 50 i 100m stylem dowolnym oraz 100 i 200m stylem zmiennym; trener – Zbigniew Markiewicz;
- OLIWIA MOLENDA – siatkarka, rocznik 2002, reprezentuje KS Spójnia w rozgrywkach II ligi; trener – Blanka Lachowicz
- ZUZANNA KOMISARCZYK – lekkoatletka, rocznik 2001, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w rzucie młotem; trener – Bartosz Gołdyn;
- MATEUSZ De WEYHER – koszykarz, rocznik 2001, członek reprezentacji województwa zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski Województw; trener – Michał Trypuć;
- HUBERT WAJDA – tenisista stołowy, rocznik 2003, podstawowy zawodnik drugiego zespołu KS ATS w rozgrywkach IV ligi; trener – Janusz Wojtaś;
- SARA KOMAR – siatkarka, rocznik 2002, reprezentuje KS Spójnia w rozgrywkach II ligi; trener – Blanka Lachowicz;
- GABRIELA JAGIEŁKA – lekkoatletka, rocznik 2002, VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 w rzucie młotem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży; trener – Marek Różyczka;
- TOMASZ PURCZYŃSKI  – piłkarz nożny, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych Błękitnych nominowany do treningów z juniorami starszymi; trener – Mateusz Rzepecki;
- ADRIAN TURAŁA – pływak, rocznik 2003, wielokrotny medalista zawodów wojewódzkich; trener – Zbigniew Markiewicz;
- MICHAŁ DZIDECZEK – lekkoatleta, rocznik 2002, IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w biegu na 2000m; trener – Zbigniew Krzysiek.
Facebook Facebook