Poniedziałek
Zamchmurzenie duże
-4℃
Wtorek
Zachmurzenie częściowe
-1℃
środa
Zamchmurzenie duże
8℃
Dziś jest Poniedziałek, 22 Stycznia 2018 - Imieniny: Uriel, Anastazy
BIP Wersja kontrastowa
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą
polish english german
Pod szczęśliwą
gwiazdą
STYCZEŃ 2018
19.01.2018
Muzyka w hołdzie Prezydentowi
18.01.2018
Sławomir Pajor – zasłużony dla Stargardu
18.01.2018
„Koncert Prezydencki” na żywo w internecie
18.01.2018
Konkurs na działania z zakresu kultury
17.01.2018
Nagrody dla twórców - nominowani
16.01.2018
Przybieżeli po kolędzie
16.01.2018
Stwórz logo - wygraj 2000 złotych
15.01.2018
Pierwsza rocznica śmierci Prezydenta Pajora
15.01.2018
Rok 2017 w miejskim samorządzie
15.01.2018
Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2017
15.01.2018
Zagraliśmy dla noworodków
12.01.2018
Młodzi Championi na balu
12.01.2018
Wsparcie finansowe dla ZUK
12.01.2018
Proekologiczny konkurs rozstrzygnięty
09.01.2018
Biurowiec po energetycznym liftingu
09.01.2018
Zapraszamy na wystawę pokonkursową
09.01.2018
SPECMA z „Gazelą Biznesu"
09.01.2018
Konsultacje – parkingi na Tysiącleciu
09.01.2018
Ozdobne akacje w miejsce topoli
08.01.2018
Kinomaniaki wchodzą w II sezon
12.01.2018

Młodzi Championi na balu

Młodzi Championi na balu
Po raz 22. odbył się doroczny Bal Młodego Sportowca połączony z podsumowaniem osiągnięć Młodzieżowego Ośrodka Sportowego oraz przedstawieniem laureatów Championów 2017.

W uroczystości na Dużej Scenie wzięła udział zastępca prezydenta Ewa Sowa, która wraz ze starostą Iwoną Wiśniewską pogratulowały laureatom, trenerom i działaczom. Na scenie prezentowali się zawodnicy z poszczególnych dyscyplin sportowych objętych współzawodnictwem dzieci i młodzieży.
Organizatorzy nie zapomnieli o sponsorach stargardzkiego sportu młodzieżowego, którym wręczono okolicznościowe statuetki. Trafiły one do: Cargotec Poland Sp. z o.o. firmy TOPPASZ, Hurtowni Motoryzacyjnej PROCAR, spółek komunalnych – PEC, MPGK, ZZO.

Spotkanie uświetniły występy uczestników zajęć z Młodzieżowego Domu Kultury: Łukasz Brodowski, Kornelia Kosmacz, Nailah Vitha oraz zespół taneczny Aplauz.



Statuetki Champion 2017 odebrało 16 zawodników i zawodniczek. Tytuł otrzymali:

- OLIWER KOROLCZUK – koszykarz, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny kadetów Spójni Stargard; trener – Przemysław Mardosiewicz;
- PAWEŁ MISIASZEK – lekkoatleta, rocznik 2001, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w rzucie młotem; trener – Marek Różyczka;
- PAWEŁ PELIKAN – piłkarz nożny, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych Błękitni Stargard; trener – Mateusz Rzepecki
- KONRAD MUCHA - koszykarz, rocznik 2001, reprezentant województwa zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski Województw; trener – Michał Trypuć;
- MATEUSZ MODRZEJEWSKI – lekkoatleta, rocznik 2002, brązowy medal w Mistrzostwach Polski U16 w rzucie młotem podczas Małego Memoriału im. Janusza Kusocińskiego; trener – Marek Różyczka;
- JAKUB MATWIEJCZYK – zapaśnik, rocznik 2005, członek kadry województwa młodzików; trener – Krzysztof Mądrowski;
- GABRIELA GAŁAGUZ – pływaczka, rocznik 2002, finalistka Mistrzostw Polski na dystansie 50 i 100m stylem dowolnym oraz 100 i 200m stylem zmiennym; trener – Zbigniew Markiewicz;
- OLIWIA MOLENDA – siatkarka, rocznik 2002, reprezentuje KS Spójnia w rozgrywkach II ligi; trener – Blanka Lachowicz
- ZUZANNA KOMISARCZYK – lekkoatletka, rocznik 2001, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w rzucie młotem; trener – Bartosz Gołdyn;
- MATEUSZ De WEYHER – koszykarz, rocznik 2001, członek reprezentacji województwa zachodniopomorskiego w Mistrzostwach Polski Województw; trener – Michał Trypuć;
- HUBERT WAJDA – tenisista stołowy, rocznik 2003, podstawowy zawodnik drugiego zespołu KS ATS w rozgrywkach IV ligi; trener – Janusz Wojtaś;
- SARA KOMAR – siatkarka, rocznik 2002, reprezentuje KS Spójnia w rozgrywkach II ligi; trener – Blanka Lachowicz;
- GABRIELA JAGIEŁKA – lekkoatletka, rocznik 2002, VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 w rzucie młotem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży; trener – Marek Różyczka;
- TOMASZ PURCZYŃSKI  – piłkarz nożny, rocznik 2002, podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych Błękitnych nominowany do treningów z juniorami starszymi; trener – Mateusz Rzepecki;
- ADRIAN TURAŁA – pływak, rocznik 2003, wielokrotny medalista zawodów wojewódzkich; trener – Zbigniew Markiewicz;
- MICHAŁ DZIDECZEK – lekkoatleta, rocznik 2002, IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w biegu na 2000m; trener – Zbigniew Krzysiek.
Facebook Facebook