Dziś jest Niedziela, 21 Lipca 2019 - Imieniny: Benedykt, Prokop
BIP Wersja kontrastowa
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą
polish english german
Pod szczęśliwą
gwiazdą

Obowiazujace plany zagospodarowania przestrzennego

Rejestr graficzny obowiązujących po 31 grudnia 2003 r. planów zagospodarowania przestrzennego miasta Stargardu

Wiele razy występując do Urzędu Miejskiego po warunki zabudowy lub po wypis i wyrys z aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Stargardu zastanawiamy się - czy na interesującym nas obszarze nadal obowiązuje jeszcze po dniu 31 grudnia 2003 r. jakiś plan zabudowy.

Oddajemy Państwu do dyspozycji Rejestr graficzny obowiązujących aktualnie planów zagospodarowania przestrzennego miasta Stargardu.

Jak widać - nie wszystkie tereny w granicach miasta posiadają aktualne plany zabudowy. W odniesieniu do tych terenów - postępowanie o wydanie warunków zabudowy jest nieco dłuższe, gdyż poprzedzone musi byś specjalistyczna analizą urbanistyczną.

Na szczęście - większość terenów w granicach miasta posiada aktualne plany - i dla tych obszarów ubieganie się o wypis i wyrys z planu zagospodarowania przestrzennego jest bardzo łatwe.

Zapraszamy do zapoznania się zarówno z Rejestrem planów jak i z aktualnymi drukami wniosków związanych z ubieganiem się o warunki zabudowy. są one dostępne w dziale Wydział Gospodarki Przestrzennej.

Facebook Facebook